Müzik Şarkı Dinle. Son Çıkan Albümler. Ünlülerin Hayat Hikayeleri. Online Radyo Tv Kanalları.

Deniz Seki


Deniz Seki Doyamadım 


Deniz Seki Full Mp3 Dinlemek İçin Tıklayınız.


DENİZ SEKİ ALBÜMLERİ:
Deniz Seki - Ağlamak Yok.
Deniz Seki - Affedemem.
Deniz Seki - Ahmet.
Deniz Seki - Aptal.
Deniz Seki - Bu Sehre Sonbahar Geldi.
Deniz Seki - Böyle gelmiş böyle geçer.
Deniz Seki - Degerimi Bilemedin.
Deniz Seki - Dile Kolay.
Deniz Seki - Doyamadım.
Deniz Seki - Kop Gel Günahlarından.
Deniz Seki - Sensiz Saadet.
Deniz Seki - Unutursun.
Deniz Seki - Yarım kalan ask.
Deniz Seki - İçimi Döktüm.
Deniz Seki - Üzgünüm Aşkım.
Deniz Seki - Zirve
Deniz Seki - Şaka değil.
Deniz Seki - Ey Kalbim.
Deniz Seki - Sana Sığınıyorum.
Deniz Seki - Yakamoz.
Deniz Seki - Yeterki Sev.
Deniz Seki - Zor Mu.
Deniz Seki - At Kadehi Elinden.
Deniz Seki - Aşkıma Ait.
Deniz seki - Bu Yürek ilk defa kırılmıyor.
Deniz Seki - Eski Bir Şarkı Gibi.
Deniz Seki - Gurur.
Deniz Seki - Herşey seninle güzel.
Deniz Seki - Kim bu gözlerindeki yabancı.
Deniz Seki - Masal.
Deniz Seki - Sahici.
Deniz Seki - Adaletsiz Seçim...
DENİZ SEKİ KİMDİR (DENİZ SEKİ'NİN HAYATI):
Doğum Tarihi : 01/07/1970
İstanbul doğumluyum. Ancak babamın ailesi Antalyalı olduğundan kendimi Antalyalı hissediyorum. İlkokulumu Maçka Süheyla Artem'de, orta ve lise eğitimimi de yatılı olarak Çamlıca Kız Lisesi'nde okudum.
Okulumu bitirdikten sonra, trt İstanbul televizyonundaki sunuculuk sınavlarına katılarak sunucu olmaya karar verdim ve bu meslekte başarılı oldum.
İdealist bir yapım olduğundan sunuculuk yaparken içimdeki müzisyen ruhumun çıkması biraz zaman aldı. Öyle ki, keşfedilmem, 1993 Yılında Melih Kibar' la tanışmam sonucu ortaya çıkacaktı. Ki, öyle de oldu.
Medeni cesareti olan bıcır bıcır bir kız çocuğu olduğum için, tesadüfler sonucu Melih Kibar la tanıştım ve sesimi dinlemesini rica ettim. Kendisi de beni stüdyosuna davet etti. Ben ne olduğunu bile anlamadan bir de baktımki, reklam filmlerini seslendirmeye başlamışım. Böylece sanat hayatı yolundaki önemli adımlardan birini atarak, yoluma birbirinden değerli; Kenan Doğulu, Emel Müftüoğlu, Ege, Ferda Anıl Yarkın, Zuhal Olcay ve Yaşar gibi sanatçılara vokalistlik yaparak devam ettim.
1995 Yılında, artık kendimi iyice şarkı söylemeye hazır hissettiğim anda, medeni cesaretimi göstererek pop show  95 Şarkı yarışmasına katıldım ve kendi yazdığım şarkı sözümle 1. oldum.
Ve 1997 yılında, uzun ve zevkli çalışmalar sonucunda 1. albümüm olan "Hiç Kimse Değilim" müzikseverlerle buluşmuş oldu. Yaşadığım acı ya da tatlı duygu yoğunlukları, söz ve bestecilik kimliğimin ortaya çıkmasını sağladı. Bu beni çok heyecanlandırdı. Çünkü artık şarkı yazıyor ve besteliyordum. Bu da bir sanatçı için önemli olsa gerek?
Aslında düşünüyorum da ben şarkılarımla, hele ki birbirimizi hiç tanımadığımız halde sizlerle dertleşiyoruz. Bence hayranlık diye adlandırılan duygunun tanımı da bu.
25 Aralık 1999 tarihinde, söz ve müziklerinin birçoğu kendime ait olan "Anlattım" isimli albümümle bir kez daha sizlerle buluştum. Ne mutluyum ki bu albüm düşlediğim ve hayal ettiğim başarıya ulaştı. Ve sanat hayatı yolundaki adımlarım hızlı bir koşu maratonuna dönüştü. Bu cesaretim ve heyecanımla uzun yıllar kendi şarkılarımı, yaşadığım ve özümsediğim tüm hikayelerimi, müziğim aracılığı ile sizlerle paylaşacağıma söz veriyorum.
3. Albümüm "şeffaf" Ocak 2002 tarihinde müzik marketlerdeki yerini aldı ve kendinden söz ettirmeyi de başarabildi. Bu albümde sırasıyla Unutursun ve Yakamoz isimli şarkılara klip çekildi. Unutmayın! Biz sanatçılar, sizlerle evrensel olan müziği paylaşmaktan büyük bir sevinç ve gurur duymaktayız. Böylesine özel bir yeteneği bahşeden Yüce Tanrı'ya binlerce teşekkürler.
4. albümüm '''Aşkların En Güzeli'' müzik kariyerimin bana bir hatırası olarak Eylül 2003'te çıktı. Çocukluğumun şarkılarını, günümüz sounduyla yeni jenerasyonlara taşımak, kaybolmaya yüz tutmuş 70'lerin Türkçe pop müziğinin asla kaybolmayacağını ve kaybolmaması gerektiğini kendime ve siz dinleyicilerime ispat etmek istedim.
Ve 5. albümüm Aşk Denizi  Aşka aşık olan ben, bu albümümde aşkın her halinden bahsettim. Herkes kendi aşkından bir parça bulacak. 9 aylık bir çalışma sonucunda ortaya çıkan 14 şarkının 13â??ünün sözleri ve bestesi gene bana ait.Bu albümde ayrıca istedim ki bir albüm nasıl yapılıyor, hangi aşamalardan geçiliyor, müzisyen ile şarkıcı arasında nasıl diyaloglar oluyor bilinsin... Böylece Bir albüm hikayesi çıktı ortaya. Kaset kapağı için resim çekiminden tutun da stüdyo çalışmalarına kadar her şey var .
Şimdi o kadar heyecanlı ve mutluyum ki...
Sizlerle tanışmak, kendi şarkılarımı söylemek ve söyletebilmek, benim çocukluk hayallerimin en önemli parçalarıydı ve şimdi o hayallerim gerçekleşiyor.
Sevgilerim ve iyi dileklerim hep sizlerle birlikte olsun. Çünkü, sizler bu sevgiye layıksınız.
Hayatı severek yaşamak ve yeniden paylaşmak dileğiyle...
MP3 MÜZİK ŞARKI TÜRKÜ DİNLE. SEVİLEN ÜNLÜ SANATÇILARIN HAYAT HİKAYELERİ BİLİNMEYEN YÖNLERİ RESİMLERİ VE ALBÜMLERİ. RADYO TV KANALLARI VE AYRICA ÜYELİKSİZ SESLİ KAMERALI SOHBET CHAT VE DAHA FAZLASI HEMEN DİNLE FARKI İLE BURADA...

Etiketler , , , ,Yorum yap:

Copyright © Online Mp3 Müzik Dinle. .
Blogger tarafından desteklenmektedir.