Müzik Şarkı Dinle. Son Çıkan Albümler. Ünlülerin Hayat Hikayeleri. Online Radyo Tv Kanalları.

Sıla

Sıla


Mp3 Playerde Online Dinleyebileceginiz Sıla Parçaları:
Sıla - Vur Kadehi Ustam.
Sıla - Acısa da Öldürmez.
Sıla - Bana Biraz Renk Ver.
Sıla - Boran Efsanesi.
Sıla - Boş Yere.
Sıla - Dağınık Yatak.
Sıla - Dön Demeyi Unuttum.
Sıla - Egeli lodos.
Sıla - En Doğru Zaman.
Sıla - Gol.
Sıla - İnşallah Unutursun.
Sıla - Kenar Süsü.
Sıla - Malum.
Sıla - Ne Desem İnanırsın.
Sıla - Oluruna Bırak.
Sıla - Seni Görmeseydim.
Sıla - Sevemedim Kara Gözlüm.
Sıla - Sevişmeden Uyumayalım.
Sıla - Tamda Bügün.
Sıla - Yoruldum.
Sıla - Yara Bende.
Sıla Kimdir? (Sıla'mım Hayatı):
Doğum Tarihi:17 haziran 1980.
Asıl adı Sıla Gençoğlu.
Sıla, Lise yıllarında müzikle aktif olarak ilgilenmeye başlayan Sıla, şan ve ses eğitimleri alırken aynı zamanda çeşitli müzik topluluklarında solistlik yaptı. Yüksek öğrenimine caz vokal bölümünde devam ederken 2000 yılında Kenan Doğulu ile tanıştı ve birlikte çalışmaya başladı. 7 Yıldır sanatçının aralıksız olarak vokalistliğini sürdüren Sıla, bu zaman zarfında İstanbul'un çeşitli makanlarında yaptığı programlarla da kendi dinleyici kitlesini oluşturmayı başardı.
Sıla'nın zaman içinde yaptığı besteler ve yazdığı şarkı sözleri Ferhat Göçer, Kenan Doğulu, Emel Müftüoğlu gibi değerli sanatçıların albümlerinde yer alırken, ilk solo albümü olan "SILA" nın oluşumuna zemin hazırladı.
Geniş kitleler onun sesiyle ilk kez Sezen Aksu ile yaptıkları "SILA" dizisinin şarkısı olan "SILA/TÖRE" sayesinde tanıştı.
Bir yandan kendi albümünün çalışmalarını sürdüren Sıla, kendi adıyla aynı ismi taşıyan ilk solo albümünü, 2007 yılının sonlarında Sony BMG etiketiyle piyasaya sürdü. Ozan Doğulu prodüktörlüğünde hazırlanan albümde Kenan Doğuluyla düet yaptıklarıtan Sonra şarkısıyla iddialı bir çıkış yapan Sıla, kısa sürede geniş kitlelerce sevildi.
Albümde bir tanesi Gözde Kansuyla, bir tanesi de Sezen Aksuyla ortak olmakla birlikte tüm şarkı sözlerine imza atan Sıla, 5 şarkının da bestesini yaptı. Ozan Doğulu, Sezen Aksu, Yalın ve Efe Bahadırın diğer şarkıları bestelediği albümde Sıla, aranjör olarak Ozan Doğulu, Murat Yeter, Mustafa Ceceli, Efe Bahadır ve Nedim Ruacan gibi önemli müzisyenlerle çalıştı. Albüm sonrası yoğun bir konser trafiğiyle karşı karşıya kalan Sıla, bugünlerde 2. klibi Kenar Süsü ile ekranlarda da yer almaya devam ediyor.


MP3 MÜZİK ŞARKI TÜRKÜ DİNLE. SEVİLEN ÜNLÜ SANATÇILARIN HAYAT HİKAYELERİ BİLİNMEYEN YÖNLERİ RESİMLERİ VE ALBÜMLERİ. RADYO TV KANALLARI VE AYRICA ÜYELİKSİZ SESLİ KAMERALI SOHBET CHAT VE DAHA FAZLASI HEMEN DİNLE FARKI İLE BURADA...

Etiketler , , , , , , ,Yorum yap:

Copyright © Online Mp3 Müzik Dinle. .
Blogger tarafından desteklenmektedir.