Müzik Şarkı Dinle. Son Çıkan Albümler. Ünlülerin Hayat Hikayeleri. Online Radyo Tv Kanalları.

Murat Dalkılıç

Murat Dalkılıç

Murat Dalkılıç Resimleri


ONLİNE DİNLEYEBİLECEĞİNİZ MURAT DALKILIÇ PARÇALARI:
Murat Dalkılıç - Dönmem.
Murat Dalkılıç - Ele İnat.
Murat Dalkılıç - Haydi Söyle.
Murat Dalkılıç - Hoşçakal.
Murat Dalkılıç - İzmir Marşı.
Murat Dalkılıç - Kal Diyemem.
Murat Dalkılıç - Kasaba.
Murat Dalkılıç - Külah.
Murat Dalkılıç - Kıyamadım İkimize.
Murat Dalkılıç - La Fontaine.
Murat Dalkılıç - Merhaba Merhaba.
Murat Dalkılıç - Pardon.
Murat Dalkılıç - Sensiz Olmaz.
Murat Dalkılıç ve Hepsi - Şışık.
MURAT DALKILIÇ KİMDİR? (MURAT DALKILIÇ'IN HAYATI):
Doğum Tarihi: 7 Ağustos 1983
Doğum Yeri: İzmir.
Murat Dalkılıç Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümü öğrencisi olarak okumaya devam etmekte. Piyano eğitimi alan Murat Dalkılıç 15 yaşında ilk müzik grubunu kurdu ve Kampusistan dizisinde oynadı.
Kuşadası’nda orta öğretimi yıllarında sosyal faaliyetlere eğiliminden dolayı derslerini bile aksatan Murat Dalkılıç o dönemde basketbolcu olmaya karar verdi.Bir yandan da müzik , resim ve basketbolun dışındaki diğer sosyal faaliyetleri de hobi olarak yapıyordu .
15 yaşında okulda ilk müzik grubunu kurdu ve grubun solistliğini üstlendi.Kuşadasısporda profesyonel basketbolcu olduğunda daha 17 yaşındaydı.1 yıl sonra basketbolu tamamen bırakıp müzik yapmaya karar verdi.
Müzik kariyerine ilk olarak cafe barlarda gitar çalarak başlayan Dalkılıç , çok kısa bir süre içerisinde müthiş bir yol katetti . İzmir ‘in gece hayatındaki en önemli clublarından sonra bütün Türkiye ‘de önemli clublarda sahne programlarına devam etti…. Kendisinden oldukça söz ettiren ve müthiş bir çıkış yakalayan Murat Dalkılıç Aynı zamanda Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümünde öğrenimini sürdüren Dalkılıç şimdilerde İzmir Soho Plusta Haftalık sahne programlarıyla tüm hayranlarının beğenisini kazanmaya devam ederken bir albüm çalışması içinde ve çok yakında hem oyuncu hem de müzik adamı kişiliğiyle sizlerin önüne çıkacak...


MP3 MÜZİK ŞARKI TÜRKÜ DİNLE. SEVİLEN ÜNLÜ SANATÇILARIN HAYAT HİKAYELERİ BİLİNMEYEN YÖNLERİ RESİMLERİ VE ALBÜMLERİ. RADYO TV KANALLARI VE AYRICA ÜYELİKSİZ SESLİ KAMERALI SOHBET CHAT VE DAHA FAZLASI HEMEN DİNLE FARKI İLE BURADA...

Etiketler , , , , ,Yorum yap:

Copyright © Online Mp3 Müzik Dinle. .
Blogger tarafından desteklenmektedir.